Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $14.27 with
Info
Description
Team Associated FT Stealth(R) X Drive Gear Set, machined
Description
SpecificationsTeam Associated FT Stealth(R) X Drive Gear Set, machined
Team Associated FT Stealth(R) X Drive Gear Set, machined
| SKU | ass42032 |
| Barcode # | 784695420328 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.2010kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |