K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
Description
team associated Nuts, M3 black is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated M3 Nuts. These nuts are used to secure the upper shock mount screws.
compatible with these RC vehicles.
Description
Specificationsteam associated Nuts, M3 black is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated M3 Nuts. These nuts are used to secure the upper shock mount screws.
compatible with these RC vehicles.
team associated Nuts, M3 black is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated M3 Nuts. These nuts are used to secure the upper shock mount screws.
compatible with these RC vehicles.
| SKU | ass91477 |
| Barcode # | 784695914773 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0140kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |