Team Associated Pro4 SC10 LED Light Kit 25855
or 4 payments of $6.91 with
Info
Description
Team Associated Pro4 SC10 LED Light Kit 25855
Team Associated Pro4 SC10 LED Light Kit. Package includes replacement LED set intended for the Pro4 SC10.
This part fits the following vehicles:
- Pro4 SC10
Description
SpecificationsTeam Associated Pro4 SC10 LED Light Kit 25855
Team Associated Pro4 SC10 LED Light Kit. Package includes replacement LED set intended for the Pro4 SC10.
This part fits the following vehicles:
- Pro4 SC10
Team Associated Pro4 SC10 LED Light Kit 25855
Team Associated Pro4 SC10 LED Light Kit. Package includes replacement LED set intended for the Pro4 SC10.
This part fits the following vehicles:
- Pro4 SC10
| SKU | ASS25855 |
| Barcode # | 784695258556 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock