Team associated RC10B74 CENTER CVA BONE, 95mm
ASC92222
or 4 payments of $5.11 with
Info
Description
Team associated RC10B74 CENTER CVA BONE, 95mmis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This is a replacement Team Associated RC10B74 95mm Center-Rear CVA Bone.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
This part fits the following other parts:
- #92221 - RC10B74 Center CVA Set, 95 mm
Description
SpecificationsTeam associated RC10B74 CENTER CVA BONE, 95mmis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This is a replacement Team Associated RC10B74 95mm Center-Rear CVA Bone.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
This part fits the following other parts:
- #92221 - RC10B74 Center CVA Set, 95 mm
Team associated RC10B74 CENTER CVA BONE, 95mmis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This is a replacement Team Associated RC10B74 95mm Center-Rear CVA Bone.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
This part fits the following other parts:
- #92221 - RC10B74 Center CVA Set, 95 mm
| SKU | ASS92222 |
| Barcode # | 784695922228 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0240kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock