Team associated RC10B74 DIFFERENTIAL GASKET & O-RINGS
ASC92133
or 4 payments of $1.89 with
Info
Description
Team associated RC10B74 DIFFERENTIAL GASKET & O-RINGSis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Includes:
- (1) Differential Gasket
- (2) 5x1.5mm O-Rings
- COMPATIBILITY
- Team Associated RC10 B74 Original
- Team Associated RC10 B74.1
- Team Associated RC10 B74.1D
- Team Associated RC10 B74.2
- Team Associated RC10 B74.2D
Description
SpecificationsTeam associated RC10B74 DIFFERENTIAL GASKET & O-RINGSis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Includes:
- (1) Differential Gasket
- (2) 5x1.5mm O-Rings
- COMPATIBILITY
- Team Associated RC10 B74 Original
- Team Associated RC10 B74.1
- Team Associated RC10 B74.1D
- Team Associated RC10 B74.2
- Team Associated RC10 B74.2D
Team associated RC10B74 DIFFERENTIAL GASKET & O-RINGSis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Includes:
- (1) Differential Gasket
- (2) 5x1.5mm O-Rings
- COMPATIBILITY
- Team Associated RC10 B74 Original
- Team Associated RC10 B74.1
- Team Associated RC10 B74.1D
- Team Associated RC10 B74.2
- Team Associated RC10 B74.2D
| SKU | ASS92133 |
| Barcode # | 784695921337 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0070kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock