Team associated RC10B74 FRONT SCOOP
ASC92252
or 4 payments of $4.63 with
Info
Description
Team associated RC10B74 FRONT SCOOPis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Team Associated B74 Clear Front Scoop. Package includes one molded piece, with cut lines for two wings.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Description
SpecificationsTeam associated RC10B74 FRONT SCOOPis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Team Associated B74 Clear Front Scoop. Package includes one molded piece, with cut lines for two wings.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Team associated RC10B74 FRONT SCOOPis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
Team Associated B74 Clear Front Scoop. Package includes one molded piece, with cut lines for two wings.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
| SKU | ASS92252 |
| Barcode # | 784695922525 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0190kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock