Team Associated RC10B74 Rear Hub Hinge Pin 92188
ASC92188
or 4 payments of $3.78 with
Info
Description
Team associated RC10B74 REAR HUB HINGE PINis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.2
- RC10B6.2D
- RC10B6.3
- RC10B6.3D
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10T6.2
Description
SpecificationsTeam associated RC10B74 REAR HUB HINGE PINis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.2
- RC10B6.2D
- RC10B6.3
- RC10B6.3D
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10T6.2
Team associated RC10B74 REAR HUB HINGE PINis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.2
- RC10B6.2D
- RC10B6.3
- RC10B6.3D
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10T6.2
| SKU | ASS92188 |
| Barcode # | 784695921887 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0180kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock