Team Associated RC10B74.1 Gear Differential Rebuild Kit V2
or 4 payments of $4.88 with
Info
Description
This is a replacement Team Associated RC10B74.1 V2 Gear Differential Rebuild Kit, intended for use with the RC10 B74.1 and B74.1D Team 1/10 4WD Electric Buggy Kits.
This part fits the following vehicles:
- Apex2 Sport A550
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- TC7.2
Description
Specifications
This is a replacement Team Associated RC10B74.1 V2 Gear Differential Rebuild Kit, intended for use with the RC10 B74.1 and B74.1D Team 1/10 4WD Electric Buggy Kits.
This part fits the following vehicles:
- Apex2 Sport A550
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- TC7.2
This is a replacement Team Associated RC10B74.1 V2 Gear Differential Rebuild Kit, intended for use with the RC10 B74.1 and B74.1D Team 1/10 4WD Electric Buggy Kits.
This part fits the following vehicles:
- Apex2 Sport A550
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- TC7.2
| SKU | ASS92292 |
| Barcode # | 784695922921 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock