Team Associated RC10B74.2 Battery Mount Set 92316
or 4 payments of $5.29 with
Info
Description
Team Associated RC10B74.2 Battery Mount Set 92316
Team Associated RC10B74.2 Battery Mount Set. This is a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles. Package includes battery mount parts tree, two rubber battery straps and mounting hardware.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B74.2 Battery Mount Set 92316
Team Associated RC10B74.2 Battery Mount Set. This is a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles. Package includes battery mount parts tree, two rubber battery straps and mounting hardware.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Team Associated RC10B74.2 Battery Mount Set 92316
Team Associated RC10B74.2 Battery Mount Set. This is a replacement intended for the RC10B74.2 and B74.2D series of vehicles. Package includes battery mount parts tree, two rubber battery straps and mounting hardware.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
| SKU | ASS92316 |
| Barcode # | 784695923164 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock