SKU: ASS92556
Team Associated RC10B84 FT Chassis Protective Sheet 92556
$25.37
or 4 payments of $6.34 with
Info
Price Matchup
Description
Team Associated RC10B84 FT Chassis Protective Sheet 92556
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B84 FT Chassis Protective Sheet 92556
Description
Team Associated RC10B84 FT Chassis Protective Sheet 92556
Specifications
| SKU | ASS92556 |
| Barcode # | 784695925564 |
| Brand | Team Associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ