team associated RC10F6 Front Top Plate Set
or 4 payments of $9.99 with
Info
Description
team associated RC10F6 Front Top Plate Set is a spare part for team associated RC vehicles.
Team Associated RC10F6 Front Top Plate Set.
Package includes one replacement front top plate and one replacement servo top plate.
compatible with these RC vehicles.
- RC10F6
Description
Specificationsteam associated RC10F6 Front Top Plate Set is a spare part for team associated RC vehicles.
Team Associated RC10F6 Front Top Plate Set.
Package includes one replacement front top plate and one replacement servo top plate.
compatible with these RC vehicles.
- RC10F6
team associated RC10F6 Front Top Plate Set is a spare part for team associated RC vehicles.
Team Associated RC10F6 Front Top Plate Set.
Package includes one replacement front top plate and one replacement servo top plate.
compatible with these RC vehicles.
- RC10F6
| SKU | ass8635 |
| Barcode # | 784695 086357 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock