Team Associated RC10TC8 Servo and Bellcrank Mount 32030
or 4 payments of $18.74 with
Info
Description
This servo and bellcrank mount is compatible with the RC10TC8 Graphite-Spec and Steel-Spec models. It securely holds the servo and bellcrank, ensuring precise steering control.
Key Features:
-
Compatibility: RC10TC8 Graphite-Spec and Steel-Spec models
Specifications:
-
SKU: 32030
-
UPC: 784695320307
Description
SpecificationsThis servo and bellcrank mount is compatible with the RC10TC8 Graphite-Spec and Steel-Spec models. It securely holds the servo and bellcrank, ensuring precise steering control.
Key Features:
-
Compatibility: RC10TC8 Graphite-Spec and Steel-Spec models
Specifications:
-
SKU: 32030
-
UPC: 784695320307
This servo and bellcrank mount is compatible with the RC10TC8 Graphite-Spec and Steel-Spec models. It securely holds the servo and bellcrank, ensuring precise steering control.
Key Features:
-
Compatibility: RC10TC8 Graphite-Spec and Steel-Spec models
Specifications:
-
SKU: 32030
-
UPC: 784695320307
| SKU | ASS32030 |
| Barcode # | 784695320307 |
| Brand | Team Associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock