Team Associated RC10TC8 Shock Set 32084
or 4 payments of $45.85 with
Info
Description
Enhance the handling and stability of your RC10TC8 with this precision-engineered shock set from Associated Electrics. Designed for high-grip tracks, it provides smooth performance.
Key Features:
-
Compatibility: Designed for RC10TC8 models
-
Material: High-quality, durable components
Team Associated RC10TC8 Shock Set 32084
Description
Specifications
Enhance the handling and stability of your RC10TC8 with this precision-engineered shock set from Associated Electrics. Designed for high-grip tracks, it provides smooth performance.
Key Features:
-
Compatibility: Designed for RC10TC8 models
-
Material: High-quality, durable components
Team Associated RC10TC8 Shock Set 32084
Enhance the handling and stability of your RC10TC8 with this precision-engineered shock set from Associated Electrics. Designed for high-grip tracks, it provides smooth performance.
Key Features:
-
Compatibility: Designed for RC10TC8 models
-
Material: High-quality, durable components
Team Associated RC10TC8 Shock Set 32084
| SKU | ASS32084 |
| Barcode # | 78469532084 |
| Brand | Team Associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock