team associated RC8B3 Air Filter Element
or 4 payments of $3.08 with
Info
Description
team associated RC8B3 Air Filter Element is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Air Filter Foam Element.
This element is dry and requires air filter oil.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8T3
Description
Specificationsteam associated RC8B3 Air Filter Element is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Air Filter Foam Element.
This element is dry and requires air filter oil.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8T3
team associated RC8B3 Air Filter Element is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a replacement Air Filter Foam Element.
This element is dry and requires air filter oil.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8T3
| SKU | ass81125 |
| Barcode # | 784695811256 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0110kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock