team associated RC8B3 Fuel Tank Post & Grommet Sets
or 4 payments of $2.97 with
Info
Description
team associated RC8B3 Fuel Tank Post & Grommet Sets is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated Fuel Tank Posts
This package also includes two rubber grommets used to isolate the fuel tank.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8T3
Description
Specificationsteam associated RC8B3 Fuel Tank Post & Grommet Sets is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated Fuel Tank Posts
This package also includes two rubber grommets used to isolate the fuel tank.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8T3
team associated RC8B3 Fuel Tank Post & Grommet Sets is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated Fuel Tank Posts
This package also includes two rubber grommets used to isolate the fuel tank.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8T3
| SKU | ass81122 |
| Barcode # | 784695811225 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0140kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder