Description
team associated RC8B3 Steering Blocks is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This set includes one left and one right side block, as well as four plastic inserts.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
Description
Specificationsteam associated RC8B3 Steering Blocks is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This set includes one left and one right side block, as well as four plastic inserts.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
team associated RC8B3 Steering Blocks is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This set includes one left and one right side block, as well as four plastic inserts.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- RC8T3e
| SKU | ass81065 |
| Barcode # | 784695810655 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock