Description
Team Associated RC8B3.2 Shim Set
Team Associated RC8 B3.2 Shim Set. Package includes replacement shims compatible with the Team Associated RC8 B3.2 and B3.2e.
This part fits the following vehicles:
- RC8B3.2
- RC8B3.2e
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T3.2
- RC8T3.2e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B3.2 Shim Set
Team Associated RC8 B3.2 Shim Set. Package includes replacement shims compatible with the Team Associated RC8 B3.2 and B3.2e.
This part fits the following vehicles:
- RC8B3.2
- RC8B3.2e
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T3.2
- RC8T3.2e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated RC8B3.2 Shim Set
Team Associated RC8 B3.2 Shim Set. Package includes replacement shims compatible with the Team Associated RC8 B3.2 and B3.2e.
This part fits the following vehicles:
- RC8B3.2
- RC8B3.2e
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T3.2
- RC8T3.2e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ass81446 |
| Barcode # | 784695814462 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock