Team Associated RC8B4 CVA Axle Set 81547
or 4 payments of $10.04 with
Info
Description
Team Associated RC8B4 CVA Axle Set 8154
Team Associated RC8B4/RC8B4e CVA Axle Set. These replacement axles are intended for the front or rear of the Team Associated RC8B4 or RC8B4e. Package includes two CVA axles and two CVA axle sleeves.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 CVA Axle Set 8154
Team Associated RC8B4/RC8B4e CVA Axle Set. These replacement axles are intended for the front or rear of the Team Associated RC8B4 or RC8B4e. Package includes two CVA axles and two CVA axle sleeves.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated RC8B4 CVA Axle Set 8154
Team Associated RC8B4/RC8B4e CVA Axle Set. These replacement axles are intended for the front or rear of the Team Associated RC8B4 or RC8B4e. Package includes two CVA axles and two CVA axle sleeves.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ASS81547 |
| Barcode # | 784695815476 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock