Team Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox - ASS81653
or 4 payments of $6.30 with
Info
Description
Team Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox
Team Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox. Molded from Team Associated legendary carbon mold, this replacement gearbox is intended for the Team Associated RC8B4.1 and RC8B4.1e 1/8 buggy platforms. Package includes one carbon gearbox and a sway bar brace.
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox
Team Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox. Molded from Team Associated legendary carbon mold, this replacement gearbox is intended for the Team Associated RC8B4.1 and RC8B4.1e 1/8 buggy platforms. Package includes one carbon gearbox and a sway bar brace.
Team Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox
Team Associated RC8B4 Factory Team Carbon Rear Gearbox. Molded from Team Associated legendary carbon mold, this replacement gearbox is intended for the Team Associated RC8B4.1 and RC8B4.1e 1/8 buggy platforms. Package includes one carbon gearbox and a sway bar brace.
| SKU | ASS81653 |
| Barcode # | 784695816534 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock