Team Associated RC8B4 Steering Bellcrank Nut Set 81517
or 4 payments of $2.90 with
Info
Description
Team Associated RC8B4 Steering Bellcrank Nut Set 81517
Team Associated RC8B4/RC8B4e Steering Bellcrank Nut Set. These replacement bellcrank nuts are intended for the Team Associated RC8B4 or RC8B4e. Package includes two bellcrank nuts.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 Steering Bellcrank Nut Set 81517
Team Associated RC8B4/RC8B4e Steering Bellcrank Nut Set. These replacement bellcrank nuts are intended for the Team Associated RC8B4 or RC8B4e. Package includes two bellcrank nuts.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated RC8B4 Steering Bellcrank Nut Set 81517
Team Associated RC8B4/RC8B4e Steering Bellcrank Nut Set. These replacement bellcrank nuts are intended for the Team Associated RC8B4 or RC8B4e. Package includes two bellcrank nuts.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ASS81517 |
| Barcode # | 784695815179 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock