Team Associated RC8B4e Side Guards 81570
or 4 payments of $5.54 with
Info
Description
Team Associated RC8B4e Side Guards 81570
Team Associated RC8B4e Side Guards. Package includes replacement right and left side chassis side guards.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4e Side Guards 81570
Team Associated RC8B4e Side Guards. Package includes replacement right and left side chassis side guards.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
Team Associated RC8B4e Side Guards 81570
Team Associated RC8B4e Side Guards. Package includes replacement right and left side chassis side guards.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
| SKU | ASS81570 |
| Barcode # | 784695815704 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock