Team Associated Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm
or 4 payments of $2.68 with
Info
Description
Team Associated Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91839
Description
SpecificationsTeam Associated Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91839
Team Associated Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
Rear Shock Springs, gray, 2.00 lb in, L61mm
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91839
| SKU | ass91839 |
| Barcode # | 784695918399 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0240kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock