Description
Team Associated Screws, 2x0.4x4 mm BHCS is a replacement part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 2x0.4x4mm Button Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44.3
- RC10B4.2
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10F6
- RC10R5
- RC10R5-Oval
- RC10R5.1
- RC10SC5M
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC12R5
- RC12R5.2
- SC10.2
- TC5
- TC5F
- TC5R
- TC6
- TC6.2
- TC7
- TC7.1
- b6.1d
Description
SpecificationsTeam Associated Screws, 2x0.4x4 mm BHCS is a replacement part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 2x0.4x4mm Button Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44.3
- RC10B4.2
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10F6
- RC10R5
- RC10R5-Oval
- RC10R5.1
- RC10SC5M
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC12R5
- RC12R5.2
- SC10.2
- TC5
- TC5F
- TC5R
- TC6
- TC6.2
- TC7
- TC7.1
- b6.1d
Team Associated Screws, 2x0.4x4 mm BHCS is a replacement part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 2x0.4x4mm Button Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44.3
- RC10B4.2
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10F6
- RC10R5
- RC10R5-Oval
- RC10R5.1
- RC10SC5M
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- RC12R5
- RC12R5.2
- SC10.2
- TC5
- TC5F
- TC5R
- TC6
- TC6.2
- TC7
- TC7.1
- b6.1d
| SKU | ass31510 |
| Barcode # | 784695315105 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0950kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock