K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
Description
team associated Screws, 3x24 mm SHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
Description
Specificationsteam associated Screws, 3x24 mm SHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
team associated Screws, 3x24 mm SHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
| SKU | ass89225 |
| Barcode # | 784695892255 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |