Description
team associated Screws, 4-40x7/16 in BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement 4-40x7/16" button head screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- B44.3
- RC10B4.1
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10T4.1
- SC10
- SC10B
Description
Specificationsteam associated Screws, 4-40x7/16 in BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement 4-40x7/16" button head screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- B44.3
- RC10B4.1
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10T4.1
- SC10
- SC10B
team associated Screws, 4-40x7/16 in BHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement 4-40x7/16" button head screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- B44
- B44.3
- RC10B4.1
- RC10B44.1
- RC10B44.2
- RC10T4.1
- SC10
- SC10B
| SKU | ass2221 |
| Barcode # | 784695022218 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0140kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock