team associated Screws, 5-40 x 7/16 in SHCS
or 4 payments of $1.40 with
Info
Description
team associated Screws, 5-40 x 7/16 in SHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 5-40x7/16" Socket Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- SC10
- SC10.2
- SC10B
Description
Specificationsteam associated Screws, 5-40 x 7/16 in SHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 5-40x7/16" Socket Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- SC10
- SC10.2
- SC10B
team associated Screws, 5-40 x 7/16 in SHCS is a replacement parts for team associated rc vehicles.
This is a pack of six replacement Team Associated 5-40x7/16" Socket Head Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B4
- RC10B4.1
- RC10B4.2
- RC10T4
- RC10T4.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- SC10
- SC10.2
- SC10B
| SKU | ass9643 |
| Barcode # | 784695096431 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0680kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock