Description
team associated Set Screws, 3x0.5x10 mm is a replacement part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six Team Associated 3x0.5x10mm Set Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10F6
- RC10R5.1
- RC12R5
- RC12R5.2
- RC8.2e
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- SC8.2e
- b6.1d
Description
Specificationsteam associated Set Screws, 3x0.5x10 mm is a replacement part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six Team Associated 3x0.5x10mm Set Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10F6
- RC10R5.1
- RC12R5
- RC12R5.2
- RC8.2e
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- SC8.2e
- b6.1d
team associated Set Screws, 3x0.5x10 mm is a replacement part for team associated RC vehicles.
This is a pack of six Team Associated 3x0.5x10mm Set Screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10F6
- RC10R5.1
- RC12R5
- RC12R5.2
- RC8.2e
- RC8B3
- RC8B3e
- RC8T3
- SC8.2e
- b6.1d
| SKU | ass4671 |
| Barcode # | 784695046719 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder