Description
team associated Slipper Spring Adapter is a replacement for team associated RC vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated Slipper Spring Adapters.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
Description
Specificationsteam associated Slipper Spring Adapter is a replacement for team associated RC vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated Slipper Spring Adapters.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
team associated Slipper Spring Adapter is a replacement for team associated RC vehicles.
This is a pack of two replacement Team Associated Slipper Spring Adapters.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
| SKU | ass91423 |
| Barcode # | 784695914230 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0110kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock