Team Corally - Attack foam tires - 1/10 GP touring - 37 shore - 26mm Front - Carbon rims - 2 pcs
SKU: C-14700-37
$24.99
or 4 payments of $6.22 with
Info
Description
Team Corally - Attack foam tires - 1/10 GP touring - 37 shore - 30mm Rear - Carbon rims - 2 pcs
Description
SpecificationsTeam Corally - Attack foam tires - 1/10 GP touring - 37 shore - 30mm Rear - Carbon rims - 2 pcs
Team Corally - Attack foam tires - 1/10 GP touring - 37 shore - 30mm Rear - Carbon rims - 2 pcs
| SKU | C-14705-37 |
| Barcode # | 8718057140403 |
| Brand | Team Corally |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |