Koswork Engine & Pipe-Set Hard Frame Bag V2 260X230X95MM w/Eva Hard Foam - KOS32419V2
SKU: KOS32419V2
$61.74 5% off RRP
or 4 payments of $25.14 with
Info
Description
Team Corally - Polycarbonate Body - Jambo XP 6S - Painted - Cut - 1 pc C-00180-700
Description
SpecificationsTeam Corally - Polycarbonate Body - Jambo XP 6S - Painted - Cut - 1 pc C-00180-700
Team Corally - Polycarbonate Body - Jambo XP 6S - Painted - Cut - 1 pc C-00180-700
| SKU | C-00180-700 |
| Barcode # | 8718057195960 |
| Brand | Team Corally |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |