Team Corally Suspension Arm Mount XB Rear 4mm Aluminum 1 set - C-00180-975
SKU: C-00180-975
$17.68 4% off RRP
or 4 payments of $8.22 with
Info
Description
Team Corally - Suspension Arm Mount HD - FR-RE - 8mm - Aluminum - Black - 1 pc
Description
SpecificationsTeam Corally - Suspension Arm Mount HD - FR-RE - 8mm - Aluminum - Black - 1 pc
Team Corally - Suspension Arm Mount HD - FR-RE - 8mm - Aluminum - Black - 1 pc
| SKU | C-00180-872 |
| Barcode # | 8718057222123 |
| Brand | Team Corally |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |