K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $99.78 with
Info
Description
Robust chassis made of composite fibers of silvery color and looks amazing, the engine is front-wheel drive transmission belt.Design Team Magic E4D MF ensures complete control over the machine, both on line and in cornering. Model fully assembled and configured, ready to race right out of the box. E4D MF - one of the most advanced models for drifting!
Robust chassis made of composite fibers of silvery color and looks amazing, the engine is front-wheel drive transmission belt.Design Team Magic E4D MF ensures complete control over the machine, both on line and in cornering. Model fully assembled and configured, ready to race right out of the box. E4D MF - one of the most advanced models for drifting!
Robust chassis made of composite fibers of silvery color and looks amazing, the engine is front-wheel drive transmission belt.Design Team Magic E4D MF ensures complete control over the machine, both on line and in cornering. Model fully assembled and configured, ready to race right out of the box. E4D MF - one of the most advanced models for drifting!
| SKU | TM503017-320 |
| Barcode # | 4712758863825 |
| Brand | TEAM MAGIC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |