Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $143.78 with
Info
Description
Team Magic E4JR II 1/10 Brushless Touring Car T86 **Requires Battery & Charger**
Team Magic E4JR II 1/10 Brushless Touring Car T86 **Requires Battery & Charger**
Team Magic E4JR II 1/10 Brushless Touring Car T86 **Requires Battery & Charger**
| SKU | TM507006-T86 |
| Barcode # | 4712758866772 |
| Brand | TEAM MAGIC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |