The Army Painter Base Primer Matt Black 400ml Spray Paint - TAPCP3001
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
The Army Painter Base Primer Matt Black 400ml Spray Paint
Quite simply the best Black Spray on the market. Very matt and with a superior coverage - leaving the miniatures in a perfect condition for applying coats of paints.Remember to always check our video tutorials on how to use Colour Primers.
Description
SpecificationsThe Army Painter Base Primer Matt Black 400ml Spray Paint
Quite simply the best Black Spray on the market. Very matt and with a superior coverage - leaving the miniatures in a perfect condition for applying coats of paints.Remember to always check our video tutorials on how to use Colour Primers.
The Army Painter Base Primer Matt Black 400ml Spray Paint
Quite simply the best Black Spray on the market. Very matt and with a superior coverage - leaving the miniatures in a perfect condition for applying coats of paints.Remember to always check our video tutorials on how to use Colour Primers.
| SKU | TAPCP3001 |
| Barcode # | 5713799300118 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock