The Army Painter Basing: Summer Undergrowth
or 4 payments of $2.70 with
Info
Description
Use Summer Undergrowth to resemble shrubberies or bushes. Great for wild looking bases such as jungle or forest. Great to use on top of Brown Battleground for a greater effect.
Contains 150ml.
Description
SpecificationsUse Summer Undergrowth to resemble shrubberies or bushes. Great for wild looking bases such as jungle or forest. Great to use on top of Brown Battleground for a greater effect.
Contains 150ml.
Use Summer Undergrowth to resemble shrubberies or bushes. Great for wild looking bases such as jungle or forest. Great to use on top of Brown Battleground for a greater effect.
Contains 150ml.
| SKU | TAPBF4116 |
| Barcode # | 5713799411609 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock