The Army Painter Colour Primer: Brainmatter Beige - 400ml Spray Paint
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
Like its matching Warpaint, this Colour primer is a warm white tone. Brainmatter Beige is a recommended basecoat for vampire skin, ghoulish miniatures, and works beautifully as a base layer for all of your Speedpaints!
Description
SpecificationsLike its matching Warpaint, this Colour primer is a warm white tone. Brainmatter Beige is a recommended basecoat for vampire skin, ghoulish miniatures, and works beautifully as a base layer for all of your Speedpaints!
Like its matching Warpaint, this Colour primer is a warm white tone. Brainmatter Beige is a recommended basecoat for vampire skin, ghoulish miniatures, and works beautifully as a base layer for all of your Speedpaints!
| SKU | TAPCP3031 |
| Barcode # | 5713799303119 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock