The Army Painter Colour Primer Daemonic Yellow 400ml Spray Paint - TAPCP3015
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
The Army Painter Colour Primer Daemonic Yellow 400ml Spray Paint
This Colour Primer has a clear and crisp colour and is imminent for Space Marines, Daemons, Eldar, Lizards, Dragons or any army with a striking colour scheme. We advice a Soft Tone or Strong Tone Quickshade for maximum result.
Description
SpecificationsThe Army Painter Colour Primer Daemonic Yellow 400ml Spray Paint
This Colour Primer has a clear and crisp colour and is imminent for Space Marines, Daemons, Eldar, Lizards, Dragons or any army with a striking colour scheme. We advice a Soft Tone or Strong Tone Quickshade for maximum result.
The Army Painter Colour Primer Daemonic Yellow 400ml Spray Paint
This Colour Primer has a clear and crisp colour and is imminent for Space Marines, Daemons, Eldar, Lizards, Dragons or any army with a striking colour scheme. We advice a Soft Tone or Strong Tone Quickshade for maximum result.
| SKU | TAPCP3015 |
| Barcode # | 5713799301511 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock