The Army Painter Colour Primer: Greedy Gold - 400ml Spray Paint
or 4 payments of $7.42 with
Info
Description
Greedy Gold is a new addition to the Colour Primer range, featuring a unique formulation specially designed to make the fine golden metal flake shimmer. Perfect for throne guardians, knights, and royal robotic armies.
Description
SpecificationsGreedy Gold is a new addition to the Colour Primer range, featuring a unique formulation specially designed to make the fine golden metal flake shimmer. Perfect for throne guardians, knights, and royal robotic armies.
Greedy Gold is a new addition to the Colour Primer range, featuring a unique formulation specially designed to make the fine golden metal flake shimmer. Perfect for throne guardians, knights, and royal robotic armies.
| SKU | TAPCP3028 |
| Barcode # | 5713799302815 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock