The Army Painter Colour Primer - Necrotic Flesh - 400ml Spray Paint
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
It is ideal for the rotten skin of Ghouls, zombies, vampires, pestilence demons and plague worshipping ratmen etc. However, as with all Colour Primers, its uses are not limited to the living dead alone and this cool colour can be used on anything else. Perfect Matt colour.
Description
SpecificationsIt is ideal for the rotten skin of Ghouls, zombies, vampires, pestilence demons and plague worshipping ratmen etc. However, as with all Colour Primers, its uses are not limited to the living dead alone and this cool colour can be used on anything else. Perfect Matt colour.
It is ideal for the rotten skin of Ghouls, zombies, vampires, pestilence demons and plague worshipping ratmen etc. However, as with all Colour Primers, its uses are not limited to the living dead alone and this cool colour can be used on anything else. Perfect Matt colour.
| SKU | TAPCP3013 |
| Barcode # | 5713799301313 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock