The Army Painter Colour Primer Skeleton Bone 400ml Spray Paint - TAPCP3012
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
The Army Painter Colour Primer Skeleton Bone 400ml Spray Paint
As the name suggests, this Colour Primer has been designed to look exactly like Bleached Bone making it an absolute must for armies of shambling dead. This spray is increasingly popular for British WWII desert uniforms/vehicles as a lighter alternative to Desert Yellow.
Description
SpecificationsThe Army Painter Colour Primer Skeleton Bone 400ml Spray Paint
As the name suggests, this Colour Primer has been designed to look exactly like Bleached Bone making it an absolute must for armies of shambling dead. This spray is increasingly popular for British WWII desert uniforms/vehicles as a lighter alternative to Desert Yellow.
The Army Painter Colour Primer Skeleton Bone 400ml Spray Paint
As the name suggests, this Colour Primer has been designed to look exactly like Bleached Bone making it an absolute must for armies of shambling dead. This spray is increasingly popular for British WWII desert uniforms/vehicles as a lighter alternative to Desert Yellow.
| SKU | TAPCP3012 |
| Barcode # | 5713799301214 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock