The Army Painter Colour Primer - Ultramarine Blue - 400ml Spray Paint
or 4 payments of $6.07 with
Info
Description
The name says it all... But apart from Space Marines, this is also the perfect colour for Lizardmen, Imp. guard, Cygnar or American Civil War for instance.
The Ultramarine Blue colour works well with Quickshade Dark Tone, shading it to a beautiful finish.
Description
SpecificationsThe name says it all... But apart from Space Marines, this is also the perfect colour for Lizardmen, Imp. guard, Cygnar or American Civil War for instance.
The Ultramarine Blue colour works well with Quickshade Dark Tone, shading it to a beautiful finish.
The name says it all... But apart from Space Marines, this is also the perfect colour for Lizardmen, Imp. guard, Cygnar or American Civil War for instance.
The Ultramarine Blue colour works well with Quickshade Dark Tone, shading it to a beautiful finish.
| SKU | TAPCP3022 |
| Barcode # | 5713799302211 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock