TLR Carbon Rear Shock Tower V2, 22X-4 TLR234134
or 4 payments of $10.04 with
Info
Description
TLR Carbon Rear Shock Tower V2, 22X-4 TLR234134
TLR 22X-4 V2 Carbon Rear Shock Tower. This is a replacement rear shock tower for the 22X-4 platform. Package includes one rear shock tower.
Description
SpecificationsTLR Carbon Rear Shock Tower V2, 22X-4 TLR234134
TLR 22X-4 V2 Carbon Rear Shock Tower. This is a replacement rear shock tower for the 22X-4 platform. Package includes one rear shock tower.
TLR Carbon Rear Shock Tower V2, 22X-4 TLR234134
TLR 22X-4 V2 Carbon Rear Shock Tower. This is a replacement rear shock tower for the 22X-4 platform. Package includes one rear shock tower.
| SKU | TLR234134 |
| Barcode # | 605482153598 |
| Brand | tlr |
| Shipping Weight | 0.0530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock