On Sale
5% OFF
Description
TLR Pinion Gear 23T, 48P, AL
Description
SpecificationsTLR Pinion Gear 23T, 48P, AL
TLR Pinion Gear 23T, 48P, AL
| SKU | TLR332023 |
| Barcode # | 605482091111 |
| Brand | TLR |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |