On Sale
10% OFF
SKU: TMX06218
Tomix N Train Case (18 cars, WAM 80k size)
$30.59
or 4 payments of $7.65 with
Info
Price Matchup
Description
Tomix 18 vehicle/Wham 80,000 size vehicle case.
Features
- Can store up to 18 WAM 80000 size freight cars
- Body size: W216 x H303 x D31.5mm
- Size with sleeve: W218 x H304 x D33.5mm
- Vehicle case
- Partition
- Insole
- Sleeve
- Seal
Description
SpecificationsTomix 18 vehicle/Wham 80,000 size vehicle case.
Features
- Can store up to 18 WAM 80000 size freight cars
- Body size: W216 x H303 x D31.5mm
- Size with sleeve: W218 x H304 x D33.5mm
- Vehicle case
- Partition
- Insole
- Sleeve
- Seal
Description
Tomix 18 vehicle/Wham 80,000 size vehicle case.
Features
- Can store up to 18 WAM 80000 size freight cars
- Body size: W216 x H303 x D31.5mm
- Size with sleeve: W218 x H304 x D33.5mm
- Vehicle case
- Partition
- Insole
- Sleeve
- Seal
Specifications
| SKU | TMX06218 |
| Barcode # | 4543736062189 |
| Brand | Tomix |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ