Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $8.34 with
Info
Description
Tornado RC A3Pro 2 amp Nimh & Lipo/Life balance charger
Description
SpecificationsTornado RC A3Pro 2 amp Nimh & Lipo/Life balance charger
Tornado RC A3Pro 2 amp Nimh & Lipo/Life balance charger
| SKU | TRC-A3PRO |
| Barcode # | 754220724344 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |