Tornado RC V2 Thunder 1/18 4WD RTR High Speed Truck RTR Red - TRC-18311
SKU: TRC-18311
$99.05 10% off RRP
or 4 payments of $24.76 with
Info
Description
New improved Remote control with adjustable Throttle. Perfect for turning the speed down for young drivers.
New improved Remote control with adjustable Throttle. Perfect for turning the speed down for young drivers.
New improved Remote control with adjustable Throttle. Perfect for turning the speed down for young drivers.
| SKU | trc-18321 |
| Barcode # | 8793000012471 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |