Price Matchup
Description
TRAXXAS ANTENNA TUBE BLACK (1)
Read More...
Specifications
Description
Specifications
TRAXXAS ANTENNA TUBE BLACK (1)
Read More...
Description
TRAXXAS ANTENNA TUBE BLACK (1)
Specifications
| SKU | 38-1726A |
| Barcode # | 20334172655 |
| Brand | Traxxas |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ