Traxxas Drive Shaft Complete Assembly 7151
or 4 payments of $4.14 with
Info
Description
TRAXXAS DRIVE SHAFT ASSEMBLY
Driveshaft assembly (1) left or right (fully assembled, ready to install)/ 3x10mm screw pin (1)
Driveshaft assembly (1) left or right (fully assembled, ready to install)/ 3x10mm screw pin (1)
Description
SpecificationsTRAXXAS DRIVE SHAFT ASSEMBLY
Driveshaft assembly (1) left or right (fully assembled, ready to install)/ 3x10mm screw pin (1)
Driveshaft assembly (1) left or right (fully assembled, ready to install)/ 3x10mm screw pin (1)
TRAXXAS DRIVE SHAFT ASSEMBLY
Driveshaft assembly (1) left or right (fully assembled, ready to install)/ 3x10mm screw pin (1)
Driveshaft assembly (1) left or right (fully assembled, ready to install)/ 3x10mm screw pin (1)
| SKU | 38-7151 |
| Barcode # | 20334715104 |
| Brand | Traxxas |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock