Traxxas Blue Aluminium Hub Carriers (C-Hubs) 2Pcs - 30 Degree 3632A
SKU: 38-3632a
$49.62 16% off RRP
Description
TRAXXAS BUMPER - FRONT
Description
SpecificationsTRAXXAS BUMPER - FRONT
TRAXXAS BUMPER - FRONT
| SKU | 38-2735 |
| Barcode # | 20334273505 |
| Brand | Traxxas |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |