Description
TRAXXAS BODY MOUNT REAR RALLY VXL
Body mount, rear/ body mount posts, front (2)/body washer, rear (2) (for Fiesta/Rally body)
Body mount, rear/ body mount posts, front (2)/body washer, rear (2) (for Fiesta/Rally body)
Description
SpecificationsTRAXXAS BODY MOUNT REAR RALLY VXL
Body mount, rear/ body mount posts, front (2)/body washer, rear (2) (for Fiesta/Rally body)
Body mount, rear/ body mount posts, front (2)/body washer, rear (2) (for Fiesta/Rally body)
TRAXXAS BODY MOUNT REAR RALLY VXL
Body mount, rear/ body mount posts, front (2)/body washer, rear (2) (for Fiesta/Rally body)
Body mount, rear/ body mount posts, front (2)/body washer, rear (2) (for Fiesta/Rally body)
| SKU | 38-7315 |
| Barcode # | 20334731500 |
| Brand | Traxxas |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder